english

pilt


FESTIVALI KAVA

NELJAPÄEV 17. märts


BAAR

17:30 Kuulamisruum Mõlemal festivali päeval on publiku jaoks baaris sisse seatud kuulamisruum, kus esitletakse festivalile “Radiaator” tellitud teoseid. Anna Friz (CAN), Shawn Pinchbeck (CAN), Erkki Luuk, Roomet Jakapi, LokaalRaadio eriprogramm. Täpne kava kohapeal!

20:30 eleOnora & Kalle - lühiperformance “Vaikus läbi raadio”

ca 02:30 Ürituse lõpus filmiprogramm unetutele festivalikülalistele - raadiokunsti temaatikast inspireeritud filmivalik.


SAAL

18:30 Diskussioonide paneel - Sarah Washington ja Knut Aufermann Mobile Radio'st annavad ülevaate oma raadioprojektidest, ning arusaamadest alternatiivses ja eksperimentaalses (raadio)kunstis.

21:00 EESTI ELEKTER, LIVE! Kontsert raadiotega.

23:00 DJ Felix Kubin - kreatiivne 3 tunnine DJ sessioon, mille sisuks on publiku poolt toodud demomaterjalide ja DJ Felix Kubini arhiivimaterjalide sümbioos. Sessiooni käigus toimuvad intervjuud publikuga ning kuigi võib ette tulla, et publikut haarab tantsulaine, keskendub tema sett esmajoones siiski muusika analüüsile ja tõlgendamisele.
 

NB!

Kuni 16.03 ootab Felix Kubin demosid artistidelt, kes soovivad, et nende lugusid mängitaks. Demod peavad olema CD-plaadil, soovitavalt 1-2 lugu. Demod v6ib jätta Von Krahli valvelauda Katrin Essensoni nimele v6i leppida kokku nende saatmiseks: info@mkdk.org
Demomaterjalidele palume lisada artisti nime, loo pealkirja, loo kestuse ning soovi korral lühidalt lisainfot loetavas kirjas. Palume arvestada, et materjale ei tagastata.


Built with Indexhibit