english

pilt


FESTIVALI KAVA

REEDE 18. märts


BAAR

17:00 Kuulamisruum Mõlemal festivali päeval on publiku jaoks baaris sisse seatud kuulamisruum, kus esitletakse festivalile “Radiaator” tellitud teoseid. Anna Friz (CAN), Shawn Pinchbeck (CAN), Erkki Luuk, Roomet Jakapi, LokaalRaadio eriprogramm. Täpne kava kohapeal

18:00 Nebojša Milikic - "Raadio Vaba Euroopa" otseülekanne Belgradist, (Serbia). Milikic annab ülevaate oma viimastest kunstiprojektidest peatudes pikemalt projektil "A Dead Seriosness"- mis on poliitiline arutlus teemadel, millest ei ole võimalik rääkida ehk mis ei ole poliitiliselt korrektne kõneaines, kuna ühiskonnas tekkinud konflikt on kasvanud ülelelusuuruseks. Antud saade läheneb surmtõsistele teemadele sedavõrd tõsiselt, et kohati võib saade meenutada absurdikomöödiat.

20:00 Felix Kubin, loeng-performance "Paralektronoia".
"Paraelektronoia" põhineb Felix Kubini samanimelisel raadioetendusel 2004. aastast (WDR Radio), mis uurib elektri ning paranormaalsuse vahelisi suhteid ning selle avaldumisvorme, lähtuvalt mitmete leidurite ja visionääride elulugudest. Lähenedes süstemaatiliselt huvialusele teemade väljale ning fokuseerudes radiofoonilistele eksperimentidele uurib Felix Kubin nähtamatute vibratsioonide mõju inimmõistusele.

ca 01:00 Lokaalraadio DJ sett. Arrogantne DJ sett, kus diskorid lubavad endale lugude vahetamist suvalisel hetkel ja nende kommenteerimist. Vahetevahel saab tantsida.


SAAL

19:00 LokaalRaadio LIVE! LokaalRaadio on lisaks raadiokanalile ka helieksperiment, mille iga esinemine on raadiosaade. Osalevad Hello Upan, Raul Keller ja Katrin Essenson.

22:00 Sarah Washington & Knut Aufermann Radio Rucus - festivali otseülekanne Londonis tegutsevasse radiofoonilise kunsti jaama Resonance104,4FM.

00:00 Paul Devens LIVE! Äratuntavad helid, mis on kogutud välilindistustelt kombineeritakse live's abstraktsete sünteetiliste helidega, mille põhjal tekib uus kompositsioon. Selleks kasutab Devens omaloodud soft-sünte, midi-kontrollereid ja modifitseeritud elektroonikat.


Built with Indexhibit